Showing posts with label september. Show all posts

September favorites!


Hey there! I cannot even remember when was the last time I had a favorites post, but here it is again. So, this past September I had TWO favorites to quickly talk about. 


Superdrug Cleansing Facial Wipes AND The elf 100 tone palette. 

Septembra favorītos ierindojās vien divi produkti, kuri mani tiešām iepriecināja, it īpaši 100 toņu palete no e.l.f.. Salvetes atrodamas jebkurās Drogas, maksāja aptuveni 1eur, tām ir patīkams aromāts, nekairina ādu! Pieejami vēl 2 citi veidi. Kas attiecas uz paleti - tā sevī ietver gan matētos toņus dienai, gan trakas krāsas un spīdumus.


Cruelty free international, absolutely no irritation for my skin, nice scent that is NOT annoying and they were quite cheap, around 1eur for 25pcs. There are 2 other types available, one for dry skin and the other one for oily if I am not mistaken.


Eyes Lips Face from e.l.f. that I have grown to really love for the price! It holds all kinds of colors, including mattes and crazy colors that look amazing in real life.


Please ignore the bumps, RFM makeup room was NOT the greatest when it came to space and ability to place products.. 





Leave a comment down below for a full review for this palette, including swatches, makeup previews and my total thoughts about this product.

Thanks for reading! <3

Back to school... something-ish?

Mana vasara beidzās ar pēdējās algas saņemšanu un samazinātas apetītes parādīšanos. Un es tik skrolloju cauri pēdējā laika rakstiem un nejūtos realitātes priekšā nostādīta - rīt uz skolu. VISS, vidusskola ir beigusies, kas man jādara? :D 

-Es Tev smuku pušķīti rītdienai sataisīšu!
-Es braucu ar autobusu, būšu pusstundu agrāk, turklāt tā vairs nav parasta skola, paldies, bet iztikšu bez puķēm!

Es to nesauktu par izmisumu, bet vienkārši.. Ar abām kājām ārā no darba un tiešām neapjēdzu - kas man tagad ir jādara? Tā, it kā galva vispār nestrādātu un būtu tukša. Es pat nezinu un nespēju izdomāt, kas man rīt ir jāvelk, kas man jāņem līdzi, kā jāizskatās, vai man vispār IR jādomā par to visu. Atpalikusi no realitātes, tā es to sauktu. Tiešām, maucot somu uz galvas, nopūšos un gribu iekāpt gultā, lai visi liek mieru - negribu nekur rīt braukt. :D 

Tieši kā uz pēdējo mirkli. Vienas dienas laikā jāspēj atbildēt - cikos Tev rīt viss beigsies, ko vilksi, ko kājās? Lietussargu sameklēji? A kas Tev jāņem līdzi? / Man pēdējā mēneša laikā tiek uzdoti tik daudzi jautājumi uz kuriem es vienkārši nespēju atbildēt, jo pati neko nezinu. 

Tātad, mans survival plāns - noteikti ne kedas. Noteikti ne kleitas vai vēl sazin kas. Es VARĒTU sapucēties, bet es nezinu, vai tas ir nepieciešams! Ielikt somā must-have lietas. Tad tā:

  • Telefons
  • Maks
  • Planšete
  • Austiņas
I'm done! Bring on tomorrow! 

Starp citu, šodien spontāni aizbraucām uz plazu. Jēziņ mī un žē. Ne kur apgriezties, ne kur ko apskatīt. Cilvēki, cilvēki..!!! Everywhere. 

Ko es mācīšos? Mācīšos par stilistu! Dokumentēšu, ko spēšu, mācīšu citiem, ko varēšu un atrādīšu savu topošo karjeru tepat. Tādēļ, domāju, ka turpmākie divi gadi šeit būs aizraujoši un interesanti! Nepazūdiet. ;) 

Ļoti, ļoti haotisks ieraksts, bet tā es šobrīd jūtos iekšēji. Es pat nespēju īsti savu dzīvesvietu savest kārtībā, jo paskat, kas darās manā garīgajā pasaulē...

JAUKU SEPTEMBRA SĀKUMU UN VEIKSMI DARBOS, MĀCĪBĀS UN IKDIENĀ! :*