Showing posts with label essence. Show all posts

Essence Hidden Stories


4 suflē acu ēnas, 2 tušas virskārtas ar spīdumiem, 2 izgaismotāji, 2 lūpu spīdumi, 5 nagu lakas, 2 pixie dust, 2 krāsainās matu lakas, 2 matu krāsu pūderi. 

Pamielosim actiņas uz šo kolekciju, jo nezinu sīkāku informāciju, vai tā būs pieejama pie mums! Matu lakas un pūderi pieejami būs tikai Vācijā, Zviedrijā, Nīderlandē, Beļģijā un Lietuvā! Varēsim braukt uz kaimiņvalsti. :D 

Pati ļoti gribētu izgaismotājus un suflē ēnas izmēģināt.

Lust for Pink




Was testing to see how these products look on full light makeup.


Essence eyebrow set

Jau kādu laiciņu iepriekš biju ieraudzījusi šo sēžam drogas plauktos un beidzot nolēmu to iegādāties. Daudzi zina, ka, ja es neiekrāsoju savas uzacis, izskatās, ka man to praktiski nebūtu. Variējot katru dienu ar dažādām acu ēnām un izmantojot tās kā savu uzacu krāsu, nolēmu, ka ir pienācis laiks apstāties pie kā viena. Precīzu cenu nemācēšu nosaukt, taču tā bija ap 3 eiro. 

This one I have had my eye on for a little while now ever since I saw it. A lot of people know that, unless I fill in my eyebrows, it looks like there are none. So, after going through all kinds of eyeshadow browns to use for my eyebrows, I decided it is finally the time to stop and stick to something. Do not remember the correct price, but it was around 3 euros.



Otiņu uzreiz var izmest, jo tai pielietojums vienkārši nav reāls. // You can immediately throw out the brush, because there is not a single use for it. Horrible.


Pieejamas divas krāsa - pelēcīgi brūns un tumšāks. Izvēle bija tikai viena - brunetēm paredzētā, taču tā ir par gaišu priekš patiesām brunetēm! Tātād, priekš blondīnes nav ne vainas. Es gan vēlējos ko tumšāku, taču, kāds ir, tāds nu ir.

Two colors in the set - one grayish brown and the other one darker. There was only one choice in the shop that is supposed to be for brunettes, but the darkest color is too light for actual brunettes. 


Komplektā nāk arī 3 trafareti uzacīm. Savējām tos neizmantoju, taču mammai tas gan ļoti iepatikās. Ātri lietot un jebkurš var tagad sev uzacis uzzīmēt. Ne tie spožākie trafareti formas ziņā, bet priekš mājas lietošanas noder.

There are 3 templates for eyebrows as well. I do not use them personally, but my mom grew fond of them. They are easy to use, even though they do not have the best shape to choose from. 


Uzacs bez iekrāsošanas un uzacs pēc tumšākās krāsas un trafareta izmantošanas. // Eyebrow without fill in and eyebrow with fill in and use of the template.

Diži vairāk komentāru par šo produktu man nav. Tas nav slikts, nedz spīdoši labs. Tas vienkārši... ir. 


Essence eyebrow set

Jau kādu laiciņu iepriekš biju ieraudzījusi šo sēžam drogas plauktos un beidzot nolēmu to iegādāties. Daudzi zina, ka, ja es neiekrāsoju savas uzacis, izskatās, ka man to praktiski nebūtu. Variējot katru dienu ar dažādām acu ēnām un izmantojot tās kā savu uzacu krāsu, nolēmu, ka ir pienācis laiks apstāties pie kā viena. Precīzu cenu nemācēšu nosaukt, taču tā bija ap 3 eiro. 

This one I have had my eye on for a little while now ever since I saw it. A lot of people know that, unless I fill in my eyebrows, it looks like there are none. So, after going through all kinds of eyeshadow browns to use for my eyebrows, I decided it is finally the time to stop and stick to something. Do not remember the correct price, but it was around 3 euros.



Otiņu uzreiz var izmest, jo tai pielietojums vienkārši nav reāls. // You can immediately throw out the brush, because there is not a single use for it. Horrible.


Pieejamas divas krāsa - pelēcīgi brūns un tumšāks. Izvēle bija tikai viena - brunetēm paredzētā, taču tā ir par gaišu priekš patiesām brunetēm! Tātād, priekš blondīnes nav ne vainas. Es gan vēlējos ko tumšāku, taču, kāds ir, tāds nu ir.

Two colors in the set - one grayish brown and the other one darker. There was only one choice in the shop that is supposed to be for brunettes, but the darkest color is too light for actual brunettes. 


Komplektā nāk arī 3 trafareti uzacīm. Savējām tos neizmantoju, taču mammai tas gan ļoti iepatikās. Ātri lietot un jebkurš var tagad sev uzacis uzzīmēt. Ne tie spožākie trafareti formas ziņā, bet priekš mājas lietošanas noder.

There are 3 templates for eyebrows as well. I do not use them personally, but my mom grew fond of them. They are easy to use, even though they do not have the best shape to choose from. 


Uzacs bez iekrāsošanas un uzacs pēc tumšākās krāsas un trafareta izmantošanas. // Eyebrow without fill in and eyebrow with fill in and use of the template.

Diži vairāk komentāru par šo produktu man nav. Tas nav slikts, nedz spīdoši labs. Tas vienkārši... ir. 


essence maximum length volume mascara




Good day, foxfurs! Pirms laiciņa rādīju savos pēdējos pirkumos šo tušu, un šodien atstāstu un atrādu efektu. 

A little while ago I showed this mascara in my latest purchases and today I am showing it off more closely. 


Pirku drogās par aptuveni 3 eiro ar kapeikām. Varbūt kļūdos, bet tuša bija lēta. :) 

Bought in drugstore for about 3 euros and I might be mistaken, but the mascara was cheap. 


Varbūt tikai man tā šķiet, bet... wow! Šim tušas zizlim ir ekstremāli gari sariņi! Savas acis sadurstu 2 reizes katrai acij pie katras reizes, kad lietoju šo tušu. :D Bet, neskatoties uz sariņu garumu, man patīk, ka skropstas tiek nokrāsotas tīri. Tās skaisti atdalās un nesalīp. Varbūt man prasītos nedaudz vairāk to sariņu, bet priekš cenas šī tuša ir ļoti laba. Dienas laikā pandas acis vēl nav izveidojušās, tušu ir viegli notīrīt un pat nākamajā rītā, pamostoties ar nenotīrītām acīm, acis nav tik melnas kā no citām tušām. 

Maybe it's just me, but.. wow! This mascara wand has extremely long bristles.  I poke my eyes at least twice on each eye every time I use this mascara. Putting aside the bristle length, I really like that the eyelashes stay divided and don't clump together. During the day there are no panda eyes and even after waking up with this mascara still on your eyes, it's not that messy as it is with other mascaras. 


Runājot par pašu pagarinošo efektu... meh, ne tik ļoti! Manas skropstas galos ir ļoti, ļoti gaišas. Manuprāt, to ļoti labi var redzēt uz apakšējām skropstām - vienkārši galiņi ir nokrāsoti melni! Par pašu efektu es īsti neņemos spriest, bet kopumā man patīk tušas formula un tās noturība. 

Speaking about the lengthening effect.. meh, not so much! My eyelashes are naturally very, very light in the ends and I think it can be very well seen on the bottom lashes. My length stays the same, so I wont be the one to judge if the mascara really does something, but other than that I really like the formula of mascara and how long it stays on. 

essence maximum length volume mascara

Šodienas pirkumi






Oī! Šodien paviesojos drogās, Bella veikalā, Mildas tirdziņa un vietējā pilsētas veikalā! Vēlējos padalīties ar šodienas pirkumiem. Esmu vairāk kā priecīga šodien, tādēļ gribu ar savu prieku padalīties, lai paliek vieglāk un mierīgāk. Un tiku šodien arī pie kofera. :)

Ko es nopirku un kur - 

Drogas: catrice concealer palete, skropstu atliecējs, 3 gliteri.
Bella: 2 zīmuļi, 2 tonālie, otiņa, 2 pūderi, modelētājs, acu bāze, dāvanā mirdzošas ēnas.
Mildas tirdziņš: mitrās salvetes kosmētikas noņemšanai.
Piemājas veikals: 3 zīmuļi, sejas krēms naktij, sejas skrubis (kurš, starp citu, smaržo apburoši), ziepju trauciņš (vates diskiem).

Vairākums tika iegādāts tīri eksperimentēšanai un izklaidei, jo apmierināja pigmentācija un vienkārši bija liela nepieciešamība ātri tikt pie dažiem no šiem produktiem, kas, par brīnumu, manā personīgajā kosmētikas un skaistumkopšanas klāstā vienkārši līdz šim nepastāvēja! 

Un mans favorīt-pirkums šodien:


Mans skaistais koferis! Būvniecības veikalu apmeklēšanu atlieku uz vēlāku laiku, jo šobrīd nav vajadzības iegādāties lielu koferi. Šis brīnums izmaksāja 24,50ls stacijas tunelī, veikaliņā Beauty Look. Koferis ir ļoti, ļoti viegls pat tad, kad tajā ielikta visa kosmētika un vēl šis tas! Iekšpuse ir ļoti dziļa un ietilpīga, taču atvērumi ir zemi. Pieejama arī atslēdziņa.

Tēriņi šodienai bija pietiekami lieli, uzlieku sev aizliegumu iegādāties ko jaunu līdz decembra vidum... Un es, protams, iegāju arī ebay un knapi no tā izgāju.


Šodienas pirkumi