Showing posts with label glue. Show all posts

Beauty Expo 2014 review from an eyes of a working person




Hey there! Arī es pabiju Beauty Expo Skonto hallē un varu vienīgi teikt to, ka, ja man būtu jāmaksā, es noteikti uz šo pasākumu atkārtoti nedotos. Tik švaku izstādi es vēl ne reizi nebiju redzējusi un varu vien teikt to, ka tie, kuri uz šo netika, neko nav zaudējuši! Taču, ieteikums nākotnes izstādēm - ja Jums ir iespēja, apmeklējiet tās pirmajā dienā. Cilvēku pūlis nav tik milzīgs un, ja kārojas kādu meikapu, būs garantija, ka to arī saņemsiet un nenāksies stāvēt ļoti garā rindā. :)

Recently I visited a Beauty Expo in Latvia and I have to say that it was one of the worst expos I have ever attended and if I had to pay for it, I would not have gone to see it.


Pasākumu apmeklēju piektdien no 14 līdz 18 un strādāju pie SLA Paris kā vizāžists. Pateicoties tam, ka šī bija pirmā izstādes diena, izstaigāju cauri arī visām nojumītēm un jāsaka, ka šī gada piedāvājums bija ļoti, ļoti švaks. Bija pāris vietas, kuras laikam bija vērts redzēt un kaut ko iegādāties, taču pat cenu atšķirības nebija tik lielas, lai firmas veikala apmeklējuma vietā vajadzētu izvēlēties izstādi, turklāt nerunāsim par pāris nekaunīgām firmām, kuras savas cenas atļāvās uzskrūvēt, nevis piedāvāt savu produktu klāstu par draudzīgāku ciparu. 

Es rezultātā iegādājos 2 pārus skropstiņas, zobu pastu, par kuras eksistenci jau biju piemirsusi un skropstu līmi. Rezultātā biju paviesojusies pie NYX stenda, pie Bellas (kurai cena gan bija zemāka par veikalā atrodamajām un nemaz tik peļama kosmētika šeit nav!) un zobu pastas stenda. Lai nav mistērija - iegādājos Beverly Hills Formula, kura no drogas veikalu plauktiem vēl tālajos senajos gados izzuda (un cena tajā laikā bija 7ls par iepakojumu). Atrādīt bildēs man īsti nav ko, jo mans maisiņš bija vieglāks par tās dienas somu. 

Savām acīm izdevās arī apskatīt jaunās Nanshy otas, kuras atstāja jauku iespaidu, taču pēcāk, aprunājoties ar citiem meistariem un dzirdot klientu-lietotāju atsauksmes, mana noskatītā tonālā ota, lai gan darbojas labi, tomēr ātri apēd produktu un nekaunās vēl sarīties putekļus! Sigmas otas arī bija atrodamas izstādē, taču es laikam apmaldījos līdz tam.. :D

I attended this expo on last Friday from 14 to 18 and I worked under SLA Paris makeup company as makeup artist. Since it was the first day of the beauty expo, I had the luck of calmly walking through all the booths and see what is there for me to see. Some firms made their prices higher than they usually are, only few made it seem more friendly and in the result I would say that it was not the best offer. I bought 2 pairs of eyelashes, toothpaste (Beverly Hills Formula) and an eyelash glue. That kind of sums it all up. There was nothing much to do.



Beauty Expo 2014 review from an eyes of a working person

Brīvdienu projekts.. PABEIGTS?!


Mans brīvdienu projekts baigi iekavējās.. Vairs to nav īsti pareizi saukt par brīvdienu projektu, jo pabeigts tas tika trešdienā un līdz tam laikam man gan internets nebija, gan ģeniālā atklāsme pie kuras nonācu vietējā veikaliņā. 


Ja kāda vēl vēlas to pašu izdarīt, tad lūk viss nepieciešamais

  • Karstā līme (iemesls kādēļ projekts pusceļā apstājās. Bet tad, nedēļu vēlāk, sapratu, ka pastāv arī tāda lieta kā superlīme!)
  • Parastais līmes zīmulītis
  • Šķēres
  • Kartona gabali*
  • Tukšas kartona kastītes (zāļu, tamponu, salvetīšu, nu, jebkā)
  • Kurpju kastes vāks vai lielāks pamats
  • Žurnāli, vecas avīzes, grāmatas vai citas aplikācijas
  • Škočš [vārds ir speciāli rakstīts nepareizi]
Attēlā man tur arī lineāls un marķieris, papīra nazis, bet to visu nevajag, nesarežģīju sev dzīvi.

Ko darīt (bez bildēm):

  1. Visām mazajām kastītēm nogriezt augšiņas. Jāvadās pēc tā, ko, cik daudz un kur gribas likt, piemēram, viena kastīte ēnām, viena lūpu krāsām, cita pūderiem utt..
  2. Ja kaut kas nāk vaļā, elementāri ar skoču salīmējam kopā.
  3. Aplīmējam mazās kastītes ar žurnāliem vai citām aplikācijām. Man gāja tik vienkārši - izplēsu skaistu modes lapu, aplocīju apkārt kastītei, apzieķēju ar līmi un pabeigts. Netaisīju no kastītēm mākslas darbus, iesaku arī Jums uz to neiespringt, jo tāpat gala rezultātā viss ir aizpildīts.
  4. Pamatā, ja vēlamies, varam arī ielīmēt ko skaistu. :) 
  5. (Man sanāca aplīmēt 2 kastītes, jo pārējais izvietojās pats par sevi uz mazā pamata). Kad kastīte aplīmēta, jāizmēģina tās novietojums uz pamata; ķeram savu karsto pistoli vai superlīmi un pamatā uzliekam 5 punktiņus - vislabāk stūrīšos un vienu vidū. 
  6. Saliekam pārējās kastītes un pielīmējam.
  7. Vualā, darbs gatavs. 
  8. *Cilvēkiem, kuri vēlas sarežģīt sev dzīvi un darbus (tādiem kā es) un tiem, kuriem nav tik daudz kastīšu, kā gribētos, ņemam talkā kartona gabalus. Tos es vācu jau gadu, vairs kartona iepakojumus ārā nemetu, jo tie noder visādu kartiņu veidošanai un kam tik vēl nē. Nomēram, cik garu un platu to kartonu vajag, lai izveidotu kādu nodalījumu, nogriežam.
  9. Apzieķējam ar līmi, ietinam aplikācijā.
  10. Apgriežam lieko. 
  11. Tagad uzmanīgi ar līmi noklājam vienu mazo, šauro, šauro maliņu.
  12. Spiežam klāt pie pamata un ceram, ka nekas nenolūzīs. Mans ieteikums ir ietīt to kartonu aplikācijā tā, lai pielīmēta tiktu tā puse, kur aplikācija iet apkārt un saskaras ar pamatu. 
  13. Izveidojam tik atdalījumus, cik gribās. 
  14. Darbs gatavs. 

Rezultātā man ir 2 kastītes, 4 kartona gabali atdalījumiem. Priekšpusē brīva vieta kociņiem un vatei (tie nav pielīmēti, jo regulāri tiek ņemti ikdienā līdzi). 

Bonuss: 

Šādam pamatam var pievienot arī vietu otiņām. Mans otu trauciņš ir no papīra kafijas krūzītes, kurai apakšā izdurts caurums, iegriezti trīsstūrīši aplī. Apakša ir aizlīmēta ar aplikāciju, jo materiāls ar superlīmi neturējās pie pamata. Oriģināli vajadzētu pietikt ar krūzītes plastmasa vāciņu, kuru arī var viegli pielīmēt ar superlīmi. 


Secinājumi ir tādi, ka, pat ja man nav gatavs materiāls koferim, man vajadzētu šādu organizētāju divreiz lielāku! :) 


Beigās tāpat visam nepietika vietas! 

Ja nepieciešamas bildes pamācībai, sakiet komentāros! Veidošu vēl vienu šādu organizatoru, tikai dziļāku, varu arī uztaisīt ar visām bildēm. Cerēju, ka iztikšu bez superlīmes pirkstiem, bet viens tomēr cieta. 

Atsauksmes? :)






Brīvdienu projekts.. PABEIGTS?!


Mans brīvdienu projekts baigi iekavējās.. Vairs to nav īsti pareizi saukt par brīvdienu projektu, jo pabeigts tas tika trešdienā un līdz tam laikam man gan internets nebija, gan ģeniālā atklāsme pie kuras nonācu vietējā veikaliņā. 


Ja kāda vēl vēlas to pašu izdarīt, tad lūk viss nepieciešamais

  • Karstā līme (iemesls kādēļ projekts pusceļā apstājās. Bet tad, nedēļu vēlāk, sapratu, ka pastāv arī tāda lieta kā superlīme!)
  • Parastais līmes zīmulītis
  • Šķēres
  • Kartona gabali*
  • Tukšas kartona kastītes (zāļu, tamponu, salvetīšu, nu, jebkā)
  • Kurpju kastes vāks vai lielāks pamats
  • Žurnāli, vecas avīzes, grāmatas vai citas aplikācijas
  • Škočš [vārds ir speciāli rakstīts nepareizi]
Attēlā man tur arī lineāls un marķieris, papīra nazis, bet to visu nevajag, nesarežģīju sev dzīvi.

Ko darīt (bez bildēm):

  1. Visām mazajām kastītēm nogriezt augšiņas. Jāvadās pēc tā, ko, cik daudz un kur gribas likt, piemēram, viena kastīte ēnām, viena lūpu krāsām, cita pūderiem utt..
  2. Ja kaut kas nāk vaļā, elementāri ar skoču salīmējam kopā.
  3. Aplīmējam mazās kastītes ar žurnāliem vai citām aplikācijām. Man gāja tik vienkārši - izplēsu skaistu modes lapu, aplocīju apkārt kastītei, apzieķēju ar līmi un pabeigts. Netaisīju no kastītēm mākslas darbus, iesaku arī Jums uz to neiespringt, jo tāpat gala rezultātā viss ir aizpildīts.
  4. Pamatā, ja vēlamies, varam arī ielīmēt ko skaistu. :) 
  5. (Man sanāca aplīmēt 2 kastītes, jo pārējais izvietojās pats par sevi uz mazā pamata). Kad kastīte aplīmēta, jāizmēģina tās novietojums uz pamata; ķeram savu karsto pistoli vai superlīmi un pamatā uzliekam 5 punktiņus - vislabāk stūrīšos un vienu vidū. 
  6. Saliekam pārējās kastītes un pielīmējam.
  7. Vualā, darbs gatavs. 
  8. *Cilvēkiem, kuri vēlas sarežģīt sev dzīvi un darbus (tādiem kā es) un tiem, kuriem nav tik daudz kastīšu, kā gribētos, ņemam talkā kartona gabalus. Tos es vācu jau gadu, vairs kartona iepakojumus ārā nemetu, jo tie noder visādu kartiņu veidošanai un kam tik vēl nē. Nomēram, cik garu un platu to kartonu vajag, lai izveidotu kādu nodalījumu, nogriežam.
  9. Apzieķējam ar līmi, ietinam aplikācijā.
  10. Apgriežam lieko. 
  11. Tagad uzmanīgi ar līmi noklājam vienu mazo, šauro, šauro maliņu.
  12. Spiežam klāt pie pamata un ceram, ka nekas nenolūzīs. Mans ieteikums ir ietīt to kartonu aplikācijā tā, lai pielīmēta tiktu tā puse, kur aplikācija iet apkārt un saskaras ar pamatu. 
  13. Izveidojam tik atdalījumus, cik gribās. 
  14. Darbs gatavs. 

Rezultātā man ir 2 kastītes, 4 kartona gabali atdalījumiem. Priekšpusē brīva vieta kociņiem un vatei (tie nav pielīmēti, jo regulāri tiek ņemti ikdienā līdzi). 

Bonuss: 

Šādam pamatam var pievienot arī vietu otiņām. Mans otu trauciņš ir no papīra kafijas krūzītes, kurai apakšā izdurts caurums, iegriezti trīsstūrīši aplī. Apakša ir aizlīmēta ar aplikāciju, jo materiāls ar superlīmi neturējās pie pamata. Oriģināli vajadzētu pietikt ar krūzītes plastmasa vāciņu, kuru arī var viegli pielīmēt ar superlīmi. 


Secinājumi ir tādi, ka, pat ja man nav gatavs materiāls koferim, man vajadzētu šādu organizētāju divreiz lielāku! :) 


Beigās tāpat visam nepietika vietas! 

Ja nepieciešamas bildes pamācībai, sakiet komentāros! Veidošu vēl vienu šādu organizatoru, tikai dziļāku, varu arī uztaisīt ar visām bildēm. Cerēju, ka iztikšu bez superlīmes pirkstiem, bet viens tomēr cieta. 

Atsauksmes? :)