Showing posts with label eyebrows. Show all posts

Essence eyebrow set

Jau kādu laiciņu iepriekš biju ieraudzījusi šo sēžam drogas plauktos un beidzot nolēmu to iegādāties. Daudzi zina, ka, ja es neiekrāsoju savas uzacis, izskatās, ka man to praktiski nebūtu. Variējot katru dienu ar dažādām acu ēnām un izmantojot tās kā savu uzacu krāsu, nolēmu, ka ir pienācis laiks apstāties pie kā viena. Precīzu cenu nemācēšu nosaukt, taču tā bija ap 3 eiro. 

This one I have had my eye on for a little while now ever since I saw it. A lot of people know that, unless I fill in my eyebrows, it looks like there are none. So, after going through all kinds of eyeshadow browns to use for my eyebrows, I decided it is finally the time to stop and stick to something. Do not remember the correct price, but it was around 3 euros.



Otiņu uzreiz var izmest, jo tai pielietojums vienkārši nav reāls. // You can immediately throw out the brush, because there is not a single use for it. Horrible.


Pieejamas divas krāsa - pelēcīgi brūns un tumšāks. Izvēle bija tikai viena - brunetēm paredzētā, taču tā ir par gaišu priekš patiesām brunetēm! Tātād, priekš blondīnes nav ne vainas. Es gan vēlējos ko tumšāku, taču, kāds ir, tāds nu ir.

Two colors in the set - one grayish brown and the other one darker. There was only one choice in the shop that is supposed to be for brunettes, but the darkest color is too light for actual brunettes. 


Komplektā nāk arī 3 trafareti uzacīm. Savējām tos neizmantoju, taču mammai tas gan ļoti iepatikās. Ātri lietot un jebkurš var tagad sev uzacis uzzīmēt. Ne tie spožākie trafareti formas ziņā, bet priekš mājas lietošanas noder.

There are 3 templates for eyebrows as well. I do not use them personally, but my mom grew fond of them. They are easy to use, even though they do not have the best shape to choose from. 


Uzacs bez iekrāsošanas un uzacs pēc tumšākās krāsas un trafareta izmantošanas. // Eyebrow without fill in and eyebrow with fill in and use of the template.

Diži vairāk komentāru par šo produktu man nav. Tas nav slikts, nedz spīdoši labs. Tas vienkārši... ir. 


Essence eyebrow set

Jau kādu laiciņu iepriekš biju ieraudzījusi šo sēžam drogas plauktos un beidzot nolēmu to iegādāties. Daudzi zina, ka, ja es neiekrāsoju savas uzacis, izskatās, ka man to praktiski nebūtu. Variējot katru dienu ar dažādām acu ēnām un izmantojot tās kā savu uzacu krāsu, nolēmu, ka ir pienācis laiks apstāties pie kā viena. Precīzu cenu nemācēšu nosaukt, taču tā bija ap 3 eiro. 

This one I have had my eye on for a little while now ever since I saw it. A lot of people know that, unless I fill in my eyebrows, it looks like there are none. So, after going through all kinds of eyeshadow browns to use for my eyebrows, I decided it is finally the time to stop and stick to something. Do not remember the correct price, but it was around 3 euros.



Otiņu uzreiz var izmest, jo tai pielietojums vienkārši nav reāls. // You can immediately throw out the brush, because there is not a single use for it. Horrible.


Pieejamas divas krāsa - pelēcīgi brūns un tumšāks. Izvēle bija tikai viena - brunetēm paredzētā, taču tā ir par gaišu priekš patiesām brunetēm! Tātād, priekš blondīnes nav ne vainas. Es gan vēlējos ko tumšāku, taču, kāds ir, tāds nu ir.

Two colors in the set - one grayish brown and the other one darker. There was only one choice in the shop that is supposed to be for brunettes, but the darkest color is too light for actual brunettes. 


Komplektā nāk arī 3 trafareti uzacīm. Savējām tos neizmantoju, taču mammai tas gan ļoti iepatikās. Ātri lietot un jebkurš var tagad sev uzacis uzzīmēt. Ne tie spožākie trafareti formas ziņā, bet priekš mājas lietošanas noder.

There are 3 templates for eyebrows as well. I do not use them personally, but my mom grew fond of them. They are easy to use, even though they do not have the best shape to choose from. 


Uzacs bez iekrāsošanas un uzacs pēc tumšākās krāsas un trafareta izmantošanas. // Eyebrow without fill in and eyebrow with fill in and use of the template.

Diži vairāk komentāru par šo produktu man nav. Tas nav slikts, nedz spīdoši labs. Tas vienkārši... ir. 


Bella uzacu zīmulis - atsauksme


Dēvēšu to par veiksmi un uzacu zīmuļu trūkumu vai arī meklēšanas gēna zudumu manī. Labdien, daiļavas! Mans rižā apakštoņa AVON uzacu zīmulis strauji, strauji tuvojas beigām, tādēļ mani uzacu zīmuļa meklējuma piedzīvojumi bija jauki. Sākumā atrados Prismā Rīga Plaza, tur pie kosmētikas stendiem atradu vien Bellas uzacu zīmuļus, skaistas, košas ēnas (kuras, starp citu, tā vien kārojās paķert), citi brīnumi.. Cena šiem zīmuļiem - lats ar kapeikām. Tomēr ne šeit es tos iegādājos. Turpināju ceļojumu Origo drogās, kur burzmā neatradu neko! Vai nu es neprotu orientēties visos stendos, vai nu uzacu zīmuļi tiek veiksmīgi slēpti. Pagadījās arī apskatīt Maybelline gaišāko zīmuli, bet neveiksmīgi - konsultantes vārdi "uz rokas zīmuli būs grūti uzvilkt" mani ieinteresēja apskatīties, cik, pie velna, tas zīmulis ciets ir. Rezultātā pateicu jauku paldies un devos ārā no drogām. Jau atmetusi rokas un skaitot pēdējās savas šopinga minūtes, atmetu ar roku un devos stacijas tuneļos. Tur, veikaliņā ar rozā nosaukumu, iegādājos Prismā redzētos Bellas uzacu zīmuļus, tajā pašā tonī, tādā pašā izskatā par nieka 80 santīmiem! Uzreiz ķēru divus, jo vēlreiz meklēt uzacu zīmuļus man nebūtu vēlmes tuvākajā laikā.

Par produktu


Zīmulītis ir aptuveni 12,5 cm garš (neieskaitot korķīti). Man ir Nr.24, pats gaišākais, ko man piedāvāja. Tonim nav rižu apakštoņu, tam nav spīdumi. Priekš manām vēlmēm tas ir nedaudz par tumšu, bet līdz šim lielisks pirkums. Pietiekami mīksts, lai neskrāpētu ādu un vienlaicīgi, velkot vienu līniju, nepazustu liela daļa produkta. Smaržo pēc parasta zīmulīša, taču nekāda ievērojama aromāta tam vispār nav. Līnijas ir plūstošas, skaidras. Piespiežot stingrāk, pārklājot vairākas reizes, krāsa kļūst tumšāka un intensīvāka. 



^ Tonis un swatch vairākās līnijās


^ Izsmērēts ar birstīti

Par iepakojumu

Zīmulim ir ļoti skaists dizains, korķītim klāt ir birstīte. Pats korķītis ir plastmasas, arī birstīte ir ar plastmasas sariņiem, tādiem kādi ir zobubirstēm. Lai gan tā ir asa un skrāpējoša uz ādas, uzacis labi saķemmē un izlīdzina krāsu. 

Rezumē

  • Vienkrāsains tonis bez spīdumiem
  • Nopērkams stacijas tunelī par 80 santīmiem
  • Nekāda uzkrītoša aromāta
  • Asa birstīte
  • Viegli lietojams, mīksts zīmulis
Tā, lūk! Labi, ka neiegādājos Prismā, hehe. Jauku dienu! :)